Kargo Ve Teslim Alma Prosedürü

Kargo içeriğini kontrol edebilmeniz için öncelikle imza karşılığında teslim alma işlemini gerçekleştirmelisiniz.

Kargonuzu taşıma esnasında oluşabilecek hasara karşı mutlaka teslimatı yapan kurye nezaretinde kontrol etmenizi önemle hatırlatırız. Herhangi bir hasar mevcut ve/veya eksik ürün ise bizimle iletişim kurunuz ve lütfen tutanak tutulmasını sağlayarak hasarlı ve/veya eksik gelen siparişinizi ve ürünlerinizi korunaklı bir şekilde iade ediniz. Aksi takdirde taşıma esnasında herhangi bir problem olmadığını kabul etmiş sayılırsınız, bu gibi durumlarda ispat yapılamadığı için www.kfm.com.tr sorumluluk sahibi değildir.

Eksik/yanlış ürün gibi olağan dışı durumlarda yine kuryeye faturanız ile beraber paketinizden çıkan ürünleri karşılaştırarak tutanak tutturunuz ve bizlerle iletişim kurunuz, mutlaka en kısa sürede telafi edilecektir.

Ürünlerinizi 7 gün içerisinde mutlaka deneyerek herhangi bir problem olup olmadığını kontrol ediniz, aksi takdirde www.kfm.com.tr sorumluluk sahibi değildir.

Yurtdışı siparişlerinizde gümrük tarafından siparişlerinize ilişkin eğer ek bir gümrük vergisi uygulanır ise vergi bedelini ödemekle ALICI yükümlüdür. Gümrük vergisi çıkan siparişlere ALICI ödeme yapmadığında teslim edilemeyen siparişler ALICI'ya geri iade yapılamamakla beraber ALICI'nın siparişi iptal edilemez.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.